Kanuumatk Ahja jõel - pakett 2

Koorverest Kiidjärveni 3 – 4 tundi Jõgi lookleb Ahja ürgorus, mille kaldaid palistavad liivakivipaljandid ja männimetsad. Hind sisaldab: 1 öö majutust (ööbimine kämpinguonnides, kanuumatka, kanuude ja inimeste transporti kämpingonnidest matka alguspunkti ja lõpp punktist tagasi, kanuud, mõlad, päästevestid, esmane instruktaas, matkaeine.

Uuri hinda 5155214

Kanuumatk Ahja jõel - pakett 1

Koorverest Kiidjärveni

 3 – 4 tundi Jõgi lookleb Ahja ürgorus, mille kaldaid palistavad liivakivipaljandid ja männimetsad. Matk sobib ka algajatele ja lastega peredele. Hind sisaldab: 1 öö majutust (Tammekännu puhkemajades), kanuumatka, kanuude ja inimeste transporti puhkemajadest matka alguspunkti ja lõpppunktist tagasi, kanuud, mõlad, päästevestid, esmane instruktaas, matkaeine.

Uuri hinda 5155214

Muinasstiilis söömaaeg

Esimesel aastatuhandel oli siin piirkonnas rohkesti väikseid kindlustatud külasid. Põhiliselt tegeldi kopra- ja oravanaha kaubandusega, mis tõi neile ka natuke jõukust. Siit lähedalt läksid mööda variaagide kaubateed. Alati oli oht sattuda röövrünnakute ohvriks ning sellepärast nauditi elu täiel rinnal, millega kaasnesid ohtrad pidusöömingud.

Pakume klientidele muinasstiilis söömaaega, mille menüüs kasutame tollajal kasutuses olnud toiduaineid (tulel küpsetatud liha, kala, odra lameleiba, pähkleid, metsamarju, mett jne.)

Tutvustame tolleaegseid relvi, kombeid ja mänge.

Uuri hinda 5155214